Saad toetada Eestirootslaste V laulu- ja tantsupidu Piletilevist toetajapiletit ostes. Üritus on tasuta, kuid vajame sinu toetust, sest pidu on kõigi aegade kõige suurema osalejate arvuga. Kohtumiseni Haapsalus! 
Laulupeo kodulehele: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eestirootslaste-v-laulu-ja-tantsupidu-lahemalt-ja-kaugemalt-430166/

 

KAVA

11.00 laulu- ja tantsupeo avapalvus Haapsalu Toomkirikus.

11.30–12.00 rongkäik Vaba tänav - Karja tänav - Lossiplats. Tule ja ela kaasa rongkäigus osalejatele!

12.00–15.00 12.00–15.00 Eestirootslaste V laulu- ja tantsupidu ,,Lähemalt ja kaugemalt". Peol esitatakse esimest korda laulikusüiti ,,Lähemalt ja kaugemalt”. Kavas on maailma suurima (meile teadaolevalt) talharpa ehk hiiu kandle orkestri esituses Vormsi leigid, koorilaulud eesti ja rootsi keeles. Võimalik on rõõmustada rannarootsi tantsude ja Rootsi tantsude Eestis viiside ja tantsusammude üle, mida esitavad rahvatantsurühmad üle Eesti. Üritus on tasuta. Sellel korral on igaühel võimalus kaasa laulda, kui soetada endale laulikusüidi laulik ürituselt ostes või on laulud varasemast tuntud ning selliselt moodustub lauljatest ja publikust ühendkoor. Ja puhtast rõõmust on samuti võimalik tantsida piiskopilinnuse suurel õuel!

18.00 18.00 Klassikaline kontsert Haapsalu Toomkirikus. Klaveril Haapsalust pärit rannarootslane Hans
Matthias Kari üheskoos sõpradega Sibeliuse Akadeemiast. Üritus on tasuta.